Порцеляновий острів упоряд. Володимир Даниленко Текст

За: Тарнавський, ВалентинВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ "Преса України" 2013Опис: 416с. В опрISBN: 978-966-472-148-3Тематика(и): Літературно - художнє видання | Дисертація ПовістіЖанр/форма: Пригоди -- ОповіданняЗведення: До книжки Валентина Тарнавського (1951-2008) "Порцеляновий острів" увійшли повісті "Дисертація", "Нуль", оповідання "Дерево життя", "Супермен", "Алібаба", "Народжена з піни", які залишили яскравий слід в історії української прози 80-х років ХХ століття. Це вибране кращих творів письменника, що зробили значний вплив на естетичні пошуки знакових прозаїків з багатої на імена когорти вісімдесятників. Сьогодні покоління вісімдесятників перебуває в зеніті творчої активності, зрілості й слави. Але перше літературне покоління, що відсікло радянську традицію і заявило про інший тип літератури, у вісімдесяті лише дозволяло собі обережну іронію чи несмілий голос проти державного офіціозу. Весь свій жовчний потенціал вісімдесятники використали у дев'яності роки минулого століття, коли захитався і під їхнє гигикання і свист розвалився Радянський Союз.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 10616

До книжки Валентина Тарнавського (1951-2008) "Порцеляновий острів" увійшли повісті "Дисертація", "Нуль", оповідання "Дерево життя", "Супермен", "Алібаба", "Народжена з піни", які залишили яскравий слід в історії української прози 80-х років ХХ століття. Це вибране кращих творів письменника, що зробили значний вплив на естетичні пошуки знакових прозаїків з багатої на імена когорти вісімдесятників.
Сьогодні покоління вісімдесятників перебуває в зеніті творчої активності, зрілості й слави. Але перше літературне покоління, що відсікло радянську традицію і заявило про інший тип літератури, у вісімдесяті лише дозволяло собі обережну іронію чи несмілий голос проти державного офіціозу. Весь свій жовчний потенціал вісімдесятники використали у дев'яності роки минулого століття, коли захитався і під їхнє гигикання і свист розвалився Радянський Союз.

Для широкого кола читачів.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха