Гаргантюа і Пантагрюель. Пер. з франц. І.Сидоренко; післямова В.Пащенка; мал. Ю.Криги. Текст.

За: Рабле, ФрансуаВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ. Видавництво "Веселка". 1984Опис: 224 с. іл. В опрТематика(и): Літературно-художнє видання | Народження Гаргантюа. Мудрий ПантагрюельЖанр/форма: Пригоди. -- Роман.Зведення: Сатиричний роман видатного представника французького Відродження Франсуа Рабле «Гаргантюа і Пантагрюель» створений у дусі лицарських романів та народних казок про велетнів. Але, на відміну від казкових велетнів, які часто-густо бували людожерами, герої Рабле Гаргантюа, його батько Грангузьє і син Пантагрюель — велетні добрі, справедливі, хоча і не позбавлені вад. Вони не тільки люблять попоїсти й випити, а й тягнуться до знань, до всього нового і цікавого, прагнуть захищати інтереси свого народу. Можна сказати, що держава Пантагрюеля — це ідеал суспільства, яким його уявляв Рабле, що звав людей після аскетичного Середньовіччя з його відмовою від тілесності до повнокровного життя заради щастя людини.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Абонемент старший відділ
821 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 11723

Сатиричний роман видатного представника французького Відродження Франсуа Рабле «Гаргантюа і Пантагрюель» створений у дусі лицарських романів та народних казок про велетнів. Але, на відміну від казкових велетнів, які часто-густо бували людожерами, герої Рабле Гаргантюа, його батько Грангузьє і син Пантагрюель — велетні добрі, справедливі, хоча і не позбавлені вад. Вони не тільки люблять попоїсти й випити, а й тягнуться до знань, до всього нового і цікавого, прагнуть захищати інтереси свого народу.
Можна сказати, що держава Пантагрюеля — це ідеал суспільства, яким його уявляв Рабле, що звав людей після аскетичного Середньовіччя з його відмовою від тілесності до повнокровного життя заради щастя людини.

Для середнього та старшого шкільного віку.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха