Вибрані студії. Сковорода. Гоголь. Шевченко Передмова Володимира Панченка Текст

За: Барабаш, ЮрійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Бібліотека Шевченківського комітетуПублікація: Київ Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» 2007Опис: 744 с. В опрISBN: 966-518-382-6Тематика(и): Наукове видання | «Велика трійця» українського духу Триєдність мистцівЖанр/форма: -- Наукове виданняЗведення: Книга Юрія Барабаша складається з двох частин ‑ монографії «Дух животворить…» і відзначеного Національною премією ім. Тараса Шевченка дослідження «Коли забуду тебе, Єрусалиме…», котрі різняться за багатьма параметрами: XVIII‑ й перша половина XIXстоліття, Григорій Сковорода ‑ та Микола Гоголь і Тарас Шевченко… Широке історично-культурне тло, подробиці біографії та довкілля, «повільне вчитування» в сковородинівські тексти ‑ і вибіркова зосередженість, з порівняльно-типологічним поглядом, на вузлових моментах спадщини Гоголя і Шевченка. Авторовий задум полягає в тому, щоб через розгляд постатей і творчого спадку «Великої трійці» українського духу, спираючися на компаративістську методологію і крос-культурний аналіз, оприявнити внутрішню сув’язь і глибинну триєдність цих мистців, вияскравити, бодай частково, сутнісні риси процесу тяглості в становленні й розвої національної літератури за майже столітній відтинок часу. Видання розраховане на філологів ‑ викладачів, студентів, аспірантів, а також тих, хто цікавиться явищами української літератури.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 2
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №2
Читальна зала старший відділ
821.161.2 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 13842

Книга Юрія Барабаша складається з двох частин ‑ монографії «Дух животворить…» і відзначеного Національною премією ім. Тараса Шевченка дослідження «Коли забуду тебе, Єрусалиме…», котрі різняться за багатьма параметрами: XVIII‑ й перша половина XIXстоліття, Григорій Сковорода ‑ та Микола Гоголь і Тарас Шевченко… Широке історично-культурне тло, подробиці біографії та довкілля, «повільне вчитування» в сковородинівські тексти ‑ і вибіркова зосередженість, з порівняльно-типологічним поглядом, на вузлових моментах спадщини Гоголя і Шевченка. Авторовий задум полягає в тому, щоб через розгляд постатей і творчого спадку «Великої трійці» українського духу, спираючися на компаративістську методологію і крос-культурний аналіз, оприявнити внутрішню сув’язь і глибинну триєдність цих мистців, вияскравити, бодай частково, сутнісні риси процесу тяглості в становленні й розвої національної літератури за майже столітній відтинок часу. Видання розраховане на філологів ‑ викладачів, студентів, аспірантів, а також тих, хто цікавиться явищами української літератури.

Видання розраховане на філологів ‑ викладачів, студентів, аспірантів, а також тих, хто цікавиться явищами української літератури.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха