Чарівний звірослов українського міфу. Птахи іл.С.Мудрої Текст

За: Корній,ДараВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Серія"Оберіг"Публікація: Харків Віват 2024Опис: 432 с. іл. В опрISBN: 978-617-17-0130-4Тематика(и): Літературно-художне видання | Праукраїнці Птахи ЛегендиЖанр/форма: Легенди. Епос. Антична література Зведення: У ваших руках чарівна книжка — провідниця у світ птахів, реальних і витворених багатою уявою праукраїнців. Пернаті в’ють гнізда на липі біля хати й на горищі багатоповерхівки, у садках і парках, але передусім у казках, легендах, притчах, колядках, щедрівках і колискових. Вони можуть легко дістатися Ирію й відімкнути його ключами, постають творцями-деміургами та провісниками волі богів. Ці птахи пророкують долю цілих народів або ж просто через слова колискових і забавлянок допомагають мамі заспокоїти немовля. Зі сторінок цієї книжки до вас прилине вогняний першоптах, якого праукраїнці називали Сокіл-Рід і вважали Творцем Усесвіту. Ви завітаєте в Райський сад помилуєтеся птахами-дівами, його мешканками. Потрапите на пташиний суд і разом із птахом Суддею спробуєте чинити по справедливості. А ще дізнаєтеся багато цікавого про москальську зозулю, золотоключницю, крилатих посланців Дажбога й Велеса... Однак стережіться нечистих птиць, пов’язаних із потойбічним світом і нечистою силою. Подейкують, що вони віщують лихо і приносять біду на своїх крилах. Гортайте книжку — і перед вами постане величезний і цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний звірослов, що його дослідила й опрацювала Дара Корній. Детальніше про книгу Книга «Чарівний звірослов українського міфу. Птахи» — це народознавча розвідка, що фокусується на повір’ях щодо фантастичних звірів на теренах нашої батьківщини. Авторка тексту — сучасна українська письменниця й журналістка Дара Корній, яка почала працювати над глибоким дослідженням міфів та легенд України для цієї книги ще до початку повномасштабного вторгнення. Видання оздоблене ілюстраціями Софії Мудрої та Єлизавети Варави, що посилюють занурення читача у химерне пізнання фольклору.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)

У ваших руках чарівна книжка — провідниця у світ птахів, реальних і витворених багатою уявою праукраїнців. Пернаті в’ють гнізда на липі біля хати й на горищі багатоповерхівки, у садках і парках, але передусім у казках, легендах, притчах, колядках, щедрівках і колискових. Вони можуть легко дістатися Ирію й відімкнути його ключами, постають творцями-деміургами та провісниками волі богів. Ці птахи пророкують долю цілих народів або ж просто через слова колискових і забавлянок допомагають мамі заспокоїти немовля.

Зі сторінок цієї книжки до вас прилине вогняний першоптах, якого праукраїнці називали Сокіл-Рід і вважали Творцем Усесвіту. Ви завітаєте в Райський сад помилуєтеся птахами-дівами, його мешканками. Потрапите на пташиний суд і разом із птахом Суддею спробуєте чинити по справедливості. А ще дізнаєтеся багато цікавого про москальську зозулю, золотоключницю, крилатих посланців Дажбога й Велеса... Однак стережіться нечистих птиць, пов’язаних із потойбічним світом і нечистою силою. Подейкують, що вони віщують лихо і приносять біду на своїх крилах.

Гортайте книжку — і перед вами постане величезний і цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний звірослов, що його дослідила й опрацювала Дара Корній.

Детальніше про книгу

Книга «Чарівний звірослов українського міфу. Птахи» — це народознавча розвідка, що фокусується на повір’ях щодо фантастичних звірів на теренах нашої батьківщини. Авторка тексту — сучасна українська письменниця й журналістка Дара Корній, яка почала працювати над глибоким дослідженням міфів та легенд України для цієї книги ще до початку повномасштабного вторгнення. Видання оздоблене ілюстраціями Софії Мудрої та Єлизавети Варави, що посилюють занурення читача у химерне пізнання фольклору.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха