Чемні дівчатка потрапляють у рай, погані – куди забажають пер.з нім.С.Зубченко Текст

За: Ергардт,УтеВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Харків Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» 2022Опис: 288 с. В опрISBN: 978-617-12-5766-5Тематика(и): Популярне видання | Самодостатність Соціальна поведінкаЖанр/форма: Психологія -- романЗведення: Постійно намагаєтеся сподобатися іншим? Час подобатися собі! Рожева сукенка, бантики та білі шкарпетки — яка гарна дівчинка! Яка вона хороша та чемна! І коли тобі вісім років, цей образ вельми доречний... Але ти — доросла жінка. Може, годі намагатися задовольнити всіх довкола? Відомий німецький психолог Уте Ергардт відповідає: «Так, досить бути хорошою!» Автор розвінчує міфи про «чемних дівчат» та доводить, що сліпе догоджання всім — це шлях в нікуди, дорога до особистісного згоряння. Уте Ергардт знає, що треба зробити, аби стати справжньою «поганою дівчинкою» — тобто самодостатньою, успішною, привабливою та щасливою жінкою.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)

Постійно намагаєтеся сподобатися іншим? Час подобатися собі!

Рожева сукенка, бантики та білі шкарпетки — яка гарна дівчинка! Яка вона хороша та чемна! І коли тобі вісім років, цей образ вельми доречний... Але ти — доросла жінка. Може, годі намагатися задовольнити всіх довкола? Відомий німецький психолог Уте Ергардт відповідає: «Так, досить бути хорошою!»
Автор розвінчує міфи про «чемних дівчат» та доводить, що сліпе догоджання всім — це шлях в нікуди, дорога до особистісного згоряння. Уте Ергардт знає, що треба зробити, аби стати справжньою «поганою дівчинкою» — тобто самодостатньою, успішною, привабливою та щасливою жінкою.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха