Бібліотека як важлива складова загальнокультурних процесів сучасності Матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 75-річчю Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка Департамент культури Закарпат. облдержадмін., КЗ "ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка" Закарпат. обл. ради; уклад. Л.З. Григаш; кор. Н.М. Бондаренко; Відп. за вип. О. Канюка Текст

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород РІК-У 2020Опис: 288 с. в опрISBN: 978-617-7868-39-1Тематика(и): Краєзнавча літератураЖанр/форма: Довідкове видання Зведення: Збірник матеріалів науково-практичної конференції, присвяченої 75-річчю Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка, містить статті бібліотечних фахівців Закарпаття. В статтях відзначаються певні здобутки книгозбірень за останнє п’ятиріччя, а також проблеми та виклики, що постають перед бібліотеками в реаліях сьогодення. У конференції також взяли участь провідні фахівці Національної бібліотеки України ім. Я. Мудрого. Видання доповнено короткими довідками про структурні підрозділи Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка та про публічні бібліотеки краю, а також ілюстровано фотофактами з життя бібліотек області.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Публічна бібліотека
Читальна зала
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 402
Книги Публічна бібліотека
Методичний кабінет
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 403

Збірник матеріалів науково-практичної конференції, присвяченої 75-річчю Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка, містить статті бібліотечних фахівців Закарпаття. В статтях відзначаються певні здобутки книгозбірень за останнє п’ятиріччя, а також проблеми та виклики, що постають перед бібліотеками в реаліях сьогодення.
У конференції також взяли участь провідні фахівці Національної бібліотеки України ім. Я. Мудрого.
Видання доповнено короткими довідками про структурні підрозділи Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка та про публічні бібліотеки краю, а також ілюстровано фотофактами з життя бібліотек області.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха