COOL Text il.Michael Foreman

За: Morpurgo, MichaelВид матеріалу: Текст Текст Мова: англійська Публікація: London HarperCollins Publishers UK 2003Опис: 104 s. ilISBN: 978-0-00-787479-8Тематика(и): Літературно-художне виданняЗведення: Надихаюча нова історія Майкла Морпурго про Роббі, хлопчика в комі, який став жертвою автокатастрофи. Замкнений у власній голові, здатний чути, але не рухатися чи говорити, Роббі намагається не зануритися ще глибше в непритомність. Роббі, футбольний фанат і любитель тварин, одного дня біжить за своїм собакою Лакі, коли той ганяється за котом і його збиває машина. Без свідомості Роббі лежить у лікарні, не може говорити, рухатися чи їсти. Але він чує; Він усвідомлює це, хоча його родина та друзі цього не знають. У його голові ми чуємо думки Роббі; про маму і сестру, чому його батьки розлучені. Його друзі та родина відчайдушно намагаються зв'язатися з ним — навіть Зола, його улюблений футболіст «Челсі», приходить до нього. І все одно Роббі не може «прокинутися». Поки одного дня, порушуючи правила лікарні, тато приводить Лакі до лікарні. Чи зможе Лакі повернути Роббі до життя?
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
821(410) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 19447
Огляд полиць бібліотеки/підрозділу „Бібліотека-філія № 1 для дітей“ Зачинити оглядач полиці (Зачинити оглядач полиці)
821(410) Kaspar: Prince of Cats 821(410) Kensuke's Kingdom 821(410) The Last Wolf 821(410) COOL 821(410) Shadow 821(410) Dear Olly 821(410) Private Peaceful

Надихаюча нова історія Майкла Морпурго про Роббі, хлопчика в комі, який став жертвою автокатастрофи. Замкнений у власній голові, здатний чути, але не рухатися чи говорити, Роббі намагається не зануритися ще глибше в непритомність.

Роббі, футбольний фанат і любитель тварин, одного дня біжить за своїм собакою Лакі, коли той ганяється за котом і його збиває машина. Без свідомості Роббі лежить у лікарні, не може говорити, рухатися чи їсти. Але він чує; Він усвідомлює це, хоча його родина та друзі цього не знають. У його голові ми чуємо думки Роббі; про маму і сестру, чому його батьки розлучені. Його друзі та родина відчайдушно намагаються зв'язатися з ним — навіть Зола, його улюблений футболіст «Челсі», приходить до нього. І все одно Роббі не може «прокинутися». Поки одного дня, порушуючи правила лікарні, тато приводить Лакі до лікарні. Чи зможе Лакі повернути Роббі до життя?

Для підлітків

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха