Марк-ІІІ сценар. В. Сличко; іл. В. Беринець Текст

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Spoken language: українська Публікація: Ужгород Патент 2020Опис: 12 с. ілТематика(и): Літературно-художнє виданняЖанр/форма: -- Графічна новела Зведення: У попередніх частинах: Піддавшись спокусі та розбрату, головні герої Петя та Леся, самі цього не усвідомлюючи, створили підступного демона Пеола. Під проводом Марка вони відправляються у паралельний світ Мрак на пошуки демона-мраковія. Силою своєї єдності і віри у добро їм вдається перемогти Пеола і щасливо повернутись з Мраку, відновивши баланс добра та зла. Хто б міг подумати, що звичайна бійка двох найкращих друзів сотворить чи не наймогутнішого мраковія. Цього разу Марку та його новим друзям буде не так просто побороти Валтара. Тільки ті, хто чисті серцем і думками, зможуть подолати зло Мраку.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 4
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Бібліотека-філія №4
821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 414

У попередніх частинах:
Піддавшись спокусі та розбрату, головні герої Петя та Леся, самі цього не усвідомлюючи, створили підступного демона Пеола. Під проводом Марка вони відправляються у паралельний світ Мрак на пошуки демона-мраковія. Силою своєї єдності і віри у добро їм вдається перемогти Пеола і щасливо повернутись з Мраку, відновивши баланс добра та зла.
Хто б міг подумати, що звичайна бійка двох найкращих друзів сотворить чи не наймогутнішого мраковія. Цього разу Марку та його новим друзям буде не так просто побороти Валтара. Тільки ті, хто чисті серцем і думками, зможуть подолати зло Мраку.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха