Загублене царство. Історія "Русского мира" з 1470 року до сьогодні пер. з англ. В. Євменова, Е. Євменова; наук. ред. ч. І-ІV С. Лунін; худож.-оформлювач М. Мендор Текст

За: Плохій, СергійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Великий наук. проектПублікація: Харків Фоліо 2020Опис: 308 с. іл. В опрISBN: 978-966-03-8848-2Тематика(и): Науково-популярне видання | Російсько-український конфлікт Історія України Історія Росії Становлення РосіїЖанр/форма: Історіографія. Історія -- 1470 р. до сьогодні -- Україна-РосіяЗведення: Нова книжка С. Плохія стала відгуком професійного історика, одного із ведучих спеціалістів в галузі історіографії та історії Східної Європи, на російсько-український конфлікт, що розгорівся 2014 року. Детально розглядаючи історію українського та російського народів, автор доводить, що коріння цього конфлікту заховано в самому процесі становлення Росії як держави. Та й саме піднесення як російської держави, так і російської нації, її великодержавний статус — все це трималося на Україні, якій треба було бути окремою, але невіддільною частиною Росії. Багато хто в Кремлі та за його межами у виході України з-під впливу Росії побачив атаку на саму Росію.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
94(470+571)+94(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 2084

Нова книжка С. Плохія стала відгуком професійного історика, одного із ведучих спеціалістів в галузі історіографії та історії Східної Європи, на російсько-український конфлікт, що розгорівся 2014 року. Детально розглядаючи історію українського та російського народів, автор доводить, що коріння цього конфлікту заховано в самому процесі становлення Росії як держави. Та й саме піднесення як російської держави, так і російської нації, її великодержавний статус — все це трималося на Україні, якій треба було бути окремою, але невіддільною частиною Росії. Багато хто в Кремлі та за його межами у виході України з-під впливу Росії побачив атаку на саму Росію.

Для широкого кола читачів, всіх, хто цікавиться історією України та Росії

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха