Археологія Закарпаття: історія дослідження Текст

За: Пеняк, Степан ІвановичІнтелектуальна відповідальність: Пеняк П.СВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород Краєвиди Карпат 2013Опис: 256 сISBN: 978-966-97151-4-2Тематика(и): Краєзнавча література -- Наукове виданняЖанр/форма: -- монографіяЗведення: Монографія присвячена результатам вивчення прадавньої історії сучасної території Закарпатської області України та суміжних з нею земель. Висвітлюється шлях, пройдений від простого колекціонування старожитностей до виникнення в краї археологічної науки. Кожна епоха розглядається у взаємозв’язку із соціально-економічним і культурним розвитком Карпато-Дунайської улоговини та тими етносами, які її населяли.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 4
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Бібліотека-філія №4
902(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 418

Монографія присвячена результатам вивчення прадавньої історії сучасної території Закарпатської області України та суміжних з нею земель. Висвітлюється шлях, пройдений від простого колекціонування старожитностей до виникнення в краї археологічної науки.
Кожна епоха розглядається у взаємозв’язку із соціально-економічним і культурним розвитком Карпато-Дунайської улоговини та тими етносами, які її населяли.

Розрахована на археологів, істориків, екскурсоводів, краєзнавців і всіх тих, хто цікавиться історією краю.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха