Щоденники Івана Чендея упоряд.Марія Чендей-Трещак Текст

За: Чендей, ІванВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: ; Кн.2.(1974-1981рр.)Публікація: Ужгород РІК-У 2021Опис: 688 с. В опрISBN: 978-617-8046-8Тематика(и): Краєзнавча література | Літературне Закарпаття Листи ЩоденникЖанр/форма: -- 1974-1981 рр. ЛітературознавствоЗведення: «Щоденники Івана Чендея» становлять не тільки унікальну цiннiсть для розуміння письменника, який став однією з ключових постатей літературно го процесу на Закарпатті у ХХ столітті, його думок і почуттів, секретів творчої кухні. Ці потатники є фіксацією культурного і політичного життя краю у час з 1953-го по 1996 рік, показують життя Закарпаття у радянську добу, ницький труд в умовах, коли все підлягало суворій цензурi. Тут маємо можли вість невідцензурований погляд спостережливого і вдумливого мит є на те, що відбувалося довкола. Це унікальний документ тоталітарної доби, добутий на Боже світло кже в демократичні часи, пiсля смерті антора. Сотні імен, подій, фактів, про які мало відомо або й невідомо загалу постають на сто рінках цього житталого літопису, веденого півстоліття. Літературне Закарпат тя не знае більше подібних прецедентів. Ця книжка має загальноукраїнське значення, буде цікавою для широкого кола читачiв, особливо для тих, хто вмiс аналізувати, вивчати минуле, дослідн жувати його через про долю окремої людини небуденного таланту та інтелекту, яким бул Iван Чендей.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 2638

«Щоденники Івана Чендея» становлять не тільки унікальну цiннiсть для розуміння письменника, який став однією з ключових постатей літературно го процесу на Закарпатті у ХХ столітті, його думок і почуттів, секретів творчої кухні. Ці потатники є фіксацією культурного і політичного життя краю у час з 1953-го по 1996 рік, показують життя Закарпаття у радянську добу, ницький труд в умовах, коли все підлягало суворій цензурi. Тут маємо можли вість невідцензурований погляд спостережливого і вдумливого мит є на те, що відбувалося довкола. Це унікальний документ тоталітарної доби, добутий на Боже світло кже в демократичні часи, пiсля смерті антора. Сотні імен, подій, фактів, про які мало відомо або й невідомо загалу постають на сто рінках цього житталого літопису, веденого півстоліття. Літературне Закарпат тя не знае більше подібних

прецедентів. Ця книжка має загальноукраїнське значення, буде цікавою для широкого кола читачiв, особливо для тих, хто вмiс аналізувати, вивчати минуле, дослідн жувати його через про долю окремої людини небуденного таланту та інтелекту, яким бул Iван Чендей.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха