Новти пана Керецмана худож.оформ.М.Беленя Образотворче видання

За: Шип,ЮрійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород Патент 1999Опис: 74 с. ілISBN: 966-7242-42-0Тематика(и): Краєзнавча літератураЖанр/форма: Літературно-художне видання -- пісенникЗведення: Книжка "Новти пана Керецмана"-четвертий співаник на слова поета Юрія Шипа.На цей раз музику написав до них знаний композитор М.Керецман. Проникливий народопісенний дух,ладотоніка й характер творів збірки художньої інтерпретують долю й недолю ,серце і душу ,темперамент і натуру ,красу ніжної синівської пошани і любові до Бога, до природи Карпат,до життя,до батька й матері,горе і радість,смуток і усмішку рідного краю.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 2
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №2
784(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 2786

Книжка "Новти пана Керецмана"-четвертий співаник на слова поета Юрія Шипа.На цей раз музику написав до них знаний композитор М.Керецман.
Проникливий народопісенний дух,ладотоніка й характер творів збірки художньої інтерпретують долю й недолю ,серце і душу ,темперамент і натуру ,красу ніжної синівської пошани і любові до Бога, до природи Карпат,до життя,до батька й матері,горе і радість,смуток і усмішку рідного краю.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха