Співаничок для діточок худож.оформ.М.Орос Образотворче видання

За: Шип,ЮрійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород Патент 1999Опис: 140 с. ілISBN: 966-7242-73-0Тематика(и): Краєзнавча літератураЖанр/форма: ПоезіїЗведення: Поезії нової збірки "Спiваничок для діточок" письменника Юрія Шипа - лауреата літературної премії ім. Федора Потушняка -на музику поклали відомі закарпатські композитори Микола Попенко, Василь Гайдук, Михайло Корецман, Йожеф Івашкович, Василь Кобаль, Петро Рак, Василь Панцо та інші піснетворці. У них звучатьнеповторні акорди любові до Бога, до людини, до матері, до сонця до квітів. Тут ніжно сусідять лагідність, доброта серця й душ - вічно живі атрибути чарівного світу дитинства і дорослоï задуми. Книжка може бути успішно використана для пропаганди краси людяностi, як посібник т репертуарний збірник з поетично-музичного мистецтвознавства, народознавства, краєзнавст ва для дошкольного шольного виховання засобами сценічного дитинства.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 2
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №2
784(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 2796

Поезії нової збірки "Спiваничок для діточок" письменника Юрія Шипа - лауреата літературної премії ім. Федора Потушняка -на музику поклали відомі закарпатські композитори Микола Попенко, Василь Гайдук, Михайло Корецман, Йожеф Івашкович, Василь Кобаль, Петро Рак, Василь Панцо та інші піснетворці. У них звучатьнеповторні акорди любові до Бога, до людини, до матері, до сонця до квітів. Тут ніжно сусідять лагідність, доброта серця й душ - вічно живі

атрибути чарівного світу дитинства і дорослоï задуми. Книжка може бути успішно використана для пропаганди краси людяностi, як посібник т репертуарний збірник з поетично-музичного мистецтвознавства, народознавства, краєзнавст ва для дошкольного шольного виховання засобами сценічного дитинства.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха