Злочинці з паралельного світу іл. С.Храпова Текст

За: Малик, ГалинаВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Серія "Молодий "Світ" України" ; Кн. 1Публікація: Львів "Світ" 2001Опис: 69 с. іл. В опрISBN: 966-603-143-4Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | Пошук батьків Хлопчик Хроня Пригоди Кіт Рата Вівчарка Доллі Папуга Фері Добро і злоЖанр/форма: Пригоди -- Фантастична повістьЗведення: Фантастична повість відомої української письменниці Галини Малик визнана кращим твором 1997 року після опублікування її журнальної версії у часописі «Барвінок» і нагороджена Міжнародною премією Степана Феденка (США). Це весела розповідь про не завжди веселі, а часом і страшні пригоди безпритульного хлопчика Хроні, пса Рекса та ще чотирьох героїв – кота Рати, вівчарки Доллі, папуги Фері та хом'яка Хомки. З повісті випливає, що тварини і птахи, як і ми, є злі й добрі, сумні й веселі, дурні й розумні. І що жити нам усім разом на нашій маленькій планеті допомагають тільки доброта і любов один до одного.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Абонемент молодший відділ
821.161.2-3 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 3535

Фантастична повість відомої української письменниці Галини Малик визнана кращим твором 1997 року після опублікування її журнальної версії у часописі «Барвінок» і нагороджена Міжнародною премією Степана Феденка (США).
Це весела розповідь про не завжди веселі, а часом і страшні пригоди безпритульного хлопчика Хроні, пса Рекса та ще чотирьох героїв – кота Рати, вівчарки Доллі, папуги Фері та хом'яка Хомки.
З повісті випливає, що тварини і птахи, як і ми, є злі й добрі, сумні й веселі, дурні й розумні. І що жити нам усім разом на нашій маленькій планеті допомагають тільки доброта і любов один до одного.

Для молодшого та середнього шкільного віку.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха