Три повісті і площа Текст передмова Наталії Ребрик; післяслово Петра Скунця

За: Степа, СергійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород Ґражда 2005Опис: 208 сISBN: 966-7112-97-7Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє виданняЖанр/форма: -- ПовістьЗведення: Сергій Степа як письменник заявив про себе десь у вісімдесятих. Він увійшов у літературу як до Храму Мистецтв: з надією і щиро. Його прихід був зауважений багатьма. Оригінальність текстів полягала у надзвичай ній простоті викладу, своєріднiсть стилю - у дивній ла конiчності, можливо, спричиненій фахом автора. Однак, з різних причин Степа на довгий час зник з літературного обрію, з'явившись тільки тепер пропонованою книгою "Три повісті і Площа" Лише справжня висока любов здатна пояснити і оправдати будь-який людський вчинок, - вважає Сергій Степа разом героями з своїх творів, що склали це видання. Неодноразово власні вчинки вони пояснюють, на перший погляд, банально, та загалом переконливо: "Бо кохаю". Боже великий! Скількома авторами, скількох творах, в яких вантах повторена ця сакраментальна фраза! Та яка ж бо вона аксіомновiчна! І не ма iншого пояснення земному буттю. I не буде.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 4890

Сергій Степа як письменник заявив про себе десь у вісімдесятих. Він увійшов у літературу як до Храму Мистецтв: з надією і щиро. Його прихід був зауважений багатьма. Оригінальність текстів полягала у надзвичай ній простоті викладу, своєріднiсть стилю - у дивній ла конiчності, можливо, спричиненій фахом автора.
Однак, з різних причин Степа на довгий час зник з літературного обрію, з'явившись тільки тепер пропонованою книгою "Три повісті і Площа"
Лише справжня висока любов здатна пояснити і оправдати будь-який людський вчинок, - вважає Сергій Степа разом героями з своїх творів, що склали це видання. Неодноразово власні вчинки вони пояснюють, на перший погляд, банально, та загалом переконливо: "Бо кохаю". Боже великий! Скількома авторами, скількох творах, в яких вантах повторена ця сакраментальна фраза! Та яка ж бо вона аксіомновiчна! І не ма iншого пояснення земному буттю. I не буде.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха