Козацький оберіг Текст

За: Білий ДВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Донецьк ПП "ЦСО" 2005Опис: 352 с. В опрISBN: 966-96444-2-9Тематика(и): Літературно-художнє видання | Стріла Козак Бій Степові мандрівники Грифон Запорізька СічЖанр/форма: Історичні описи -- ОповіданняЗведення: Книга «Козацький оберіг» описує події XVI століття. Це історичний роман, в якому переплітаються, як історичні події та діячі, так і українська містика. Головному герою Данилу випало нелегке завдання – зібрати частини «талісману-оберегу», який повинен захисти українські землі та народ. На цьому шляху Данила чекають захоплюючі пригоди, в яких йому допоможуть друзі козаки. В своїх пошуках герої роману відвідають середньовічний Київ, Карпати та Крим. В цих місцях на них вже чекає багато ворогів, які хочуть завадити герою зібрати оберіг. Читаючи книгу ви перенесетесь у маловідому добу історії України-Русі, час зародження козацтва. Завдяки роману, ви познайомитесь з такими видатними козацькими ватажками, як Дмитро Вишневецький та Бернард Претвич. Ознайомитесь із життям та побутом тогочасного Києва, поринете у світ українських легенд та відчуєте енергетику безкрайого українського степу. Сюжетна лінія книги «Козацький оберіг» поглине вас вже з першої сторінки.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 3
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №3
Абонемент старший відділ
С 821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 3951

Книга «Козацький оберіг» описує події XVI століття. Це історичний роман, в якому переплітаються, як історичні події та діячі, так і українська містика. Головному герою Данилу випало нелегке завдання – зібрати частини «талісману-оберегу», який повинен захисти українські землі та народ. На цьому шляху Данила чекають захоплюючі пригоди, в яких йому допоможуть друзі козаки. В своїх пошуках герої роману відвідають середньовічний Київ, Карпати та Крим. В цих місцях на них вже чекає багато ворогів, які хочуть завадити герою зібрати оберіг.

Читаючи книгу ви перенесетесь у маловідому добу історії України-Русі, час зародження козацтва. Завдяки роману, ви познайомитесь з такими видатними козацькими ватажками, як Дмитро Вишневецький та Бернард Претвич. Ознайомитесь із життям та побутом тогочасного Києва, поринете у світ українських легенд та відчуєте енергетику безкрайого українського степу. Сюжетна лінія книги «Козацький оберіг» поглине вас вже з першої сторінки.

Для учнів середнього шкільного віку

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха