Шукаючи цвіту папороті Текст

За: Вакуленко, ВікторВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ Дніпро 1987Опис: 398 с. іл. В опрТематика(и): Літературно-художнє видання | Підлітки | Кохання | Місце в життіЖанр/форма: Класична проза -- Роман, повісті, оповіданняЗведення: Однойменний роман українського радянського письменника присвячений молоді, що, вступаючи в життя, шукає своїх шляхів. Дев’ятнадцятирічна Марічка несподівано дізнається, що вона нерідна дочка військового пілота Карпа Непорожнього і народилася при обставинах трагічних і незвичайних. Дівчина їде шукати свого батька і опиняється в оточенні заводської молоді, де знаходить своє кохання, друзів і місце в житті. До книги включені повісті "Гомін землі" - про героїчне минуле нашого народу, "Лілея" - на морально-етичну тему, а також декілька оповідань.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 4
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №4
821.161.2 В14 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 114

Однойменний роман українського радянського письменника присвячений молоді, що, вступаючи в життя, шукає своїх шляхів. Дев’ятнадцятирічна Марічка несподівано дізнається, що вона нерідна дочка військового пілота Карпа Непорожнього і народилася при обставинах трагічних і незвичайних. Дівчина їде шукати свого батька і опиняється в оточенні заводської молоді, де знаходить своє кохання, друзів і місце в житті.
До книги включені повісті "Гомін землі" - про героїчне минуле нашого народу, "Лілея" - на морально-етичну тему, а також декілька оповідань.

Для дітей старшого шкільного віку.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха