Пурпурові вітрила Повісті Текст

За: Грін ОВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Серія " Країна чудес"Публікація: Харків ТОВ "Septima" 2014Опис: 328 с. В опрISBN: 978-966-459-048-5Тематика(и): Літературно-художнє видання | Грей Ассоль "Секрет" ПророкуванняЖанр/форма: Дитяча література -- ПовістьЗведення: Творчість кожного письменника визначається тим, як він впливає на нас, які почуття, думки та вчинки викликають його книги. Олександр Грін (Олександр Степанович Гриневський) створив у своїх книгах світ веселих та сміливих людей, чудову землю, повну духмяних заростей та сонця, землю, якої нема на мапі, і надзвичайні події, що памо-рочать голову, як ковток вина. Мріями про «засліплюючий випадок» і радість сповнені усі оповідання Гріна, але більше всього — його повість «Пурпурові вітрила», яка пронизана любов’ю до життя, до душевної юності і віри в те, що людина у прагненні до щастя здатна власними руками творити дива.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 3
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №3
Абонемент молодший відділ
821.161.1 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 3957

Творчість кожного письменника визначається тим, як він впливає на нас, які почуття, думки та вчинки викликають його книги.

Олександр Грін (Олександр Степанович Гриневський) створив у своїх книгах світ веселих та сміливих людей, чудову землю, повну духмяних заростей та сонця, землю, якої нема на мапі, і надзвичайні події, що памо-рочать голову, як ковток вина.
Мріями про «засліплюючий випадок» і радість сповнені усі оповідання Гріна, але більше всього — його повість «Пурпурові вітрила», яка пронизана любов’ю до життя, до душевної юності і віри в те, що людина у прагненні до щастя здатна власними руками творити дива.

Для учнів середнього шкільного віку

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха