Чи Україні ти син? Вірші для дітей і про дітей Художник С.І. Іванов Текст

За: Василашко, ВасильВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: ; 2-ге вид.Публікація: Київ Веселка 2004Опис: 174 с. іл. В опрISBN: 966-01-0298-4Тематика(и): Літературно-художнє видання | казка Діти Дерево Син Лист ІсторіюЖанр/форма: Художня література -- Вірші Зведення: Автор кличе юного читача до цікавого поетичного світу дитинства з його захоплюючою казкою, мандрівками в минуле рідної країни, закликає задуматися, чи виростає він справжнім сином вільної України. «Юний читачу! Ця книжка - про тебе і про Україну. Про найцікавіше й найдорожче. Про бабусину казку й мамину ласку. Про дитячі пригоди в царстві рідної природи. Навіть про перші проліски кохання. А ще про святу нашу мову - одну з наймелодійніших мов світу, щастя спілкуватись якою мають, на жаль, не всі українці. Помандруєш ти в легендарне минуле народу і заглянеш у майбутнє. І як добре було б, якби ти змалку задумався над головним — чи все ти робиш, щоб вирости вірним сином України.»
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 2 | Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №2
Абонемент молодший відділ
821.161.2 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 3052

Автор кличе юного читача до цікавого поетичного світу дитинства з його захоплюючою казкою, мандрівками в минуле рідної країни, закликає задуматися, чи виростає він справжнім сином вільної України.

«Юний читачу! Ця книжка - про тебе і про Україну. Про найцікавіше й найдорожче. Про бабусину казку й мамину ласку. Про дитячі пригоди в царстві рідної природи. Навіть про перші проліски кохання. А ще про святу нашу мову - одну з наймелодійніших мов світу, щастя спілкуватись якою мають, на жаль, не всі українці. Помандруєш ти в легендарне минуле народу і заглянеш у майбутнє. І як добре було б, якби ти змалку задумався над головним — чи все ти робиш, щоб вирости вірним сином України.»

для дітей

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха