Автобіографічні джерела Постійної комісії для складання біографічного словника діячів України (1918-1933)Всеукраїнської академії наук редкол.В.І.Попик та ін. Текст

За: Ляшко,СвітланаВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ 2018Опис: 532сISBN: 978-966-02-8563-7Тематика(и): Наукове виданняЖанр/форма: -- підготовка до видання документів,упорядкування,текстологія,наукові розділи,коментар,додатки Зведення: Представлена збірка автобіографічних документів є продовженням вивчення діяльності і досягнень Постійної комісії для складання Біографічного словника діячів України, що діяла в складі Всеукраїнської академії наук в 1918–1933 роках. Автобіографії і відповіді на запитання анкет українських діячів кінця ХІХ ст. – 30-х рр. ХХ ст. цілеспрямовано накопичувалися у цій комісії для створення відповідного Біографічного словника. В збірці представлено 143 документи різних за фахом відомих, маловідомих і зовсім незнаних осіб, що відрізняє її від відомих збірок «Самі про себе». Автобіографічні наративи як особлива форма характеристики людської діяльності сукупно складають відповідний соціальний і культурний контексти часу, в якій автор кожного документа вписав образ свого «Я». Значна частина документів публікується вперше.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)

Представлена збірка автобіографічних документів є продовженням вивчення діяльності і досягнень Постійної комісії для складання Біографічного словника діячів України, що діяла в складі Всеукраїнської академії наук в 1918–1933 роках. Автобіографії і відповіді на запитання анкет українських діячів кінця ХІХ ст. – 30-х рр. ХХ ст. цілеспрямовано накопичувалися у цій комісії для створення відповідного Біографічного словника. В збірці представлено 143 документи різних за фахом відомих, маловідомих і зовсім незнаних осіб, що відрізняє її від відомих збірок «Самі про себе». Автобіографічні наративи як особлива форма характеристики людської діяльності сукупно складають відповідний соціальний і культурний контексти часу, в якій автор кожного документа вписав образ свого «Я». Значна частина документів публікується вперше.

Видання призначене для всіх, кого цікавить історія України кінця ХІХ ст. – першої третини ХХ ст. у її різноманітному персональному вимірі.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха