Коли ти поруч Текст

За: Талан,СвітланаВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Харків Книжковий Клуб"Клуб Сімейного Дозвілля" 2012Опис: 320 с. В опрISBN: 978-966-14-2365-6Тематика(и): Літературно-художне видання | СНІД Подруга СудьбаЖанр/форма: -- романЗведення: Даша була турботливою дочкою і внучкою, щиро любила Алекса, мріяла про весілля, затишний будинок і дітей. Але батьки відвернулися від слухняної дочки, наречений до чистої нареченої, престижна клініка на кращу медсестру. У чому її вина? Тільки в доброму серці і бажанні допомогти тим, хто цього потребує. У той фатальний день після аварії на туманному шосе понівечене залізо було залите кров'ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якою вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна. Вона повинна знайти в собі сили жити далі – поки їй відведено – щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в скорботі і в радості.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 6209

Даша була турботливою дочкою і внучкою, щиро любила Алекса, мріяла про весілля, затишний будинок і дітей. Але батьки відвернулися від слухняної дочки, наречений до чистої нареченої, престижна клініка на кращу медсестру. У чому її вина? Тільки в доброму серці і бажанні допомогти тим, хто цього потребує.
У той фатальний день після аварії на туманному шосе понівечене залізо було залите кров'ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якою вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна. Вона повинна знайти в собі сили жити далі – поки їй відведено – щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в скорботі і в радості.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха