Пригоди Петрика на Марсі худож. оформ. А.Брензович, В. Брензович Текст

За: Раді, МаріяВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород КП "Ужгородська міська друкарня" 2011Опис: 160 с. іл. В опрISBN: 978-966-2921-68-7Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | Подорож Всесвіт Друзі КосмосЖанр/форма: Дитяча фантастична література -- Фантастичні оповіданняЗведення: Що таке фантастика? Невже це щось нереальне, нездійснене? Зовсім ні, якщо уважно прочитати оповідання у книжці Марії Раді "Пригоди Петрика на Марсі" Автор цієї книжки разом з головним героєм подорожують Всесвітом, знаходять вірних друзів, які дарують їм частинку свого недосяжного Космосу. Оригінальні ілюстрації до текстів не лише збагатять уяву юних читачів, а й змусять поринути у безмежність з малими та великими планетами.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Читальна зала молодший відділ
821.161.2-93 (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 5801

Що таке фантастика? Невже це щось нереальне, нездійснене? Зовсім ні, якщо уважно прочитати оповідання у книжці Марії Раді "Пригоди Петрика на Марсі"
Автор цієї книжки разом з головним героєм подорожують Всесвітом, знаходять вірних друзів, які дарують їм частинку свого недосяжного Космосу.
Оригінальні ілюстрації до текстів не лише збагатять уяву юних читачів, а й змусять поринути у безмежність з малими та великими планетами.

Для молодшого та середнього шкільного віку.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха