Жорстоке небо передм. А. Любки Текст

За: Кідрук, МаксВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Харків Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" 2018Опис: 608 с. іл. В опрISBN: 978-617-12-4739-0Тематика(и): Літературно-художнє видання | Трилер АвіакатастрофаЖанр/форма: Трилер -- Роман -- 21 ст. -- Франція. УкраїнаЗведення: Коли небо не відпускає... Перед вильотом з Парижа пілота українського літака "ААРОН 44" переслідували погані передчуття. Інтуїція підказувала відмовитися від рейсу. Але попри все політ мав відбутися... Сталася жахлива катастрофа - літак впав. Для вивчення місця трагедії та з'ясування причин катастрофи "сорокчетвірки" прибула дочка авіаконструктора Діана Столяр. Вона будь-що намагається дізнатися правду, розібратися в причинах аварії незважаючи на те, до яких наслідків це може призвести.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 253

Обережно! Ненормативна лексика!

Коли небо не відпускає...
Перед вильотом з Парижа пілота українського літака "ААРОН 44" переслідували погані передчуття. Інтуїція підказувала відмовитися від рейсу. Але попри все політ мав відбутися...
Сталася жахлива катастрофа - літак впав. Для вивчення місця трагедії та з'ясування причин катастрофи "сорокчетвірки" прибула дочка авіаконструктора Діана Столяр. Вона будь-що намагається дізнатися правду, розібратися в причинах аварії незважаючи на те, до яких наслідків це може призвести.

18+

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха