Ще не вмерла... В. Лапікура, Н. Лапікура Текст

За: Лапікура, ВалерійВид матеріалу: Текст Текст Серія: Бібліотека журналу "Персонал"Публікація: Київ МАУП 2004Опис: 140 сISBN: 966-608-502-XТематика(и): Літературно-художнє виданняЖанр/форма: ДетективЗведення: Популярні в недавньому минулому тележурналісти Валерій і на таля Лапікури знають особливості національної виборчої кухні в Україні, як ніхто інший. Свого часу нестримна журналістська цікавість приводила їх то в довірені особи кандидатів різних рівнів, то в особливо наближенi команди до претендента на президентську папаху, то навiть до лав кандидатів у народні обранці. І от, маючи такий унi кальний досвід, тандем Лапікурів написав уïдливу сатиру на те, що діється в нашій державі під прикриттям "виборчої демократії". Це книжка для найширшого загалу, себто - для кожного виборця. Образно кажучи, щоб українці більше не ловилися на макуху облудних демагогічних обіцянок. А що стосується детективу - то він у повісті є, оскільки вона написана за всіма канонами цього популярно го серед читачiв жанру. У повісті використано матеріал з книги "Українські сороміцькі пісні" (упорядник Михайло Красиков, Харків: ФОЛІО, 2003 р.), а та кож фрагмент iз пісні Андрія Миколайчука "Піду втоплюся..."
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 486

Популярні в недавньому минулому тележурналісти Валерій і на таля Лапікури знають особливості національної виборчої кухні в Україні, як ніхто інший. Свого часу нестримна журналістська цікавість приводила їх то в довірені особи кандидатів різних рівнів, то в особливо наближенi команди до претендента на президентську папаху, то навiть до лав кандидатів у народні обранці. І от, маючи такий унi кальний досвід, тандем Лапікурів написав уïдливу сатиру на те, що діється в нашій державі під прикриттям "виборчої демократії".

Це книжка для найширшого загалу, себто - для кожного виборця. Образно кажучи, щоб українці більше не ловилися на макуху облудних демагогічних обіцянок. А що стосується детективу - то він у повісті є, оскільки вона написана за всіма канонами цього популярно го серед читачiв жанру.

У повісті використано матеріал з книги "Українські сороміцькі пісні" (упорядник Михайло Красиков, Харків: ФОЛІО, 2003 р.), а та кож фрагмент iз пісні Андрія Миколайчука "Піду втоплюся..."

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха