Чорна рада худ. ред. О.Кандиба,дизайн обклад. О.Шевченко Текст

За: Куліш, ПантелеймонВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Українська класична літератураПублікація: Харків Аргумент Принт 2012 рОпис: 160 с. В опрISBN: 978-617-570-388-5Тематика(и): Літературно-художнє виданняЖанр/форма: Історичний роман -- ОповіданняЗведення: У книжці подані найкращі з прозових творів та автобіографія Панька Куліша - одного з найславетнійших українських культурницьких діячів XIX сторіччя, якого Іван Франко називав «одним з корифеїв нашої літератури», «першорядною зіркою в нашому письменстві». Головне місце серед них займає «Чорна рада» — перший історичний роман в новій українській літературі, що надзвичайно опукло висвітлив конфлікт між державобудівничим і руїнницьким початками в українській історії. Закликом козацького полковника і священика Шрама: «Шануйтеся, щоби вас не поневолили!»— автор висловив ідею станового примирення і національного згуртування перед загрозою іноземного поневолення України.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 2
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія №2
Абонемент старший відділ
821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 8949

У книжці подані найкращі з прозових творів та автобіографія Панька Куліша - одного з найславетнійших українських культурницьких діячів XIX сторіччя, якого Іван Франко називав «одним з корифеїв нашої літератури», «першорядною зіркою в нашому письменстві». Головне місце серед них займає «Чорна рада» — перший історичний роман в новій українській літературі, що надзвичайно опукло висвітлив конфлікт між державобудівничим і руїнницьким початками в українській історії. Закликом козацького полковника і священика Шрама: «Шануйтеся, щоби вас не поневолили!»— автор висловив ідею станового примирення і національного згуртування перед загрозою іноземного поневолення України.

Книжка містить багатющий довідковий матеріал з історії України та української мови для школярів, студентів і широкого загалу читачів.

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха