Закарпатська поезія ХХ століття упоряд. В.Густі Текст

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Серія "Красне письменство Закарпаття"Публікація: Ужгород ВАТ "Видавництво"Закарпаття" 2003Опис: 504 с. В опрISBN: 966-7703-54-1Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | -- 1930-1946 ррЖанр/форма: Поезія -- АнотаціяЗведення: До антології "Закарпатська поезія ХХ століття" увійшли вибрані твори поетів, що об'єднувалися навколо Товариства українських письменників та журналістів, створеного у 1930 р.; представників Празької школи української поезії; усіх спілчан від створення обласної організації Національної спілки письменників України (червень 1946 р.) по теперішній час. Творчість закарпатських поетів невід'ємна від загальноукраїнського поетичного набутку і вносить свою частку у творення українського поетичного мистецтва.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Немає реальних примірників для цього запису

До антології "Закарпатська поезія ХХ століття" увійшли вибрані твори поетів, що об'єднувалися навколо Товариства українських письменників та журналістів, створеного у 1930 р.; представників Празької школи української поезії; усіх спілчан від створення обласної організації Національної спілки письменників України (червень 1946 р.) по теперішній час.

Творчість закарпатських поетів невід'ємна від загальноукраїнського поетичного набутку і вносить свою частку у творення українського поетичного мистецтва.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Працює на АБІС Коха