Стихія Текст художник Є. Попов

За: Мейгеш, ЮрійВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ Радянський письменник 1985Опис: 319 с. В опр. ілТематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | Боротьба за мир Ядерна зброяЖанр/форма: -- РоманЗведення: Біографія Марії - головної героїні нового роману українського письменника, який живе і працює в закарпатському місті Мукачеві, - це частина многотрудної історії українського народу. Через втрати, страждання приходить вона до розуміння необхідності активної боротьби за добро і справедливість. Любов до рідної землі, щоденний труд в ім'я її процвітання - мірило моральності кожної людини. Така головна думка твору. Роман політичний, гострополемічний, у ньому піднімається цілий комплекс актуальних проблем сучасності, серед яких найважливіша - боротьба за мир на землі, проти ядерної загрози.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 9455

Біографія Марії - головної героїні нового роману українського письменника, який живе і працює в закарпатському місті Мукачеві, - це частина многотрудної історії українського народу. Через втрати, страждання приходить вона до розуміння необхідності активної боротьби за добро і справедливість. Любов до рідної землі, щоденний труд в ім'я її процвітання - мірило моральності кожної людини. Така головна думка твору.
Роман політичний, гострополемічний, у ньому піднімається цілий комплекс актуальних проблем сучасності, серед яких найважливіша - боротьба за мир на землі, проти ядерної загрози.

Для широкого кола користувачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха