Закарпатська поезія ХХ століття Упоряд. В.Густі Текст

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Серія "Красне письменство Закарпаття"Публікація: Ужгород ВАТ "Видавництво"Закарпаття" 2003Опис: 504 с. В опр. ІлISBN: 966-7703-54-1Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | -- 1930-1946 ррЖанр/форма: Поезія -- АнтологіяЗведення: До антології "Закарпатська поезія ХХ століття" увійшли вибрані твори поетів, що об'єднувалися навколо Товариства українських письменників та журналістів, створеного у 1930 р.; представників Празької школи української поезії; усіх спілчан від створення обласної організації Національної спілки письменників України (червень 1946 р.) по теперішній час. Творчість закарпатських поетів невід'ємна від загальноукраїнського поетичного набутку і вносить свою частку у творення українського поетичного мистецтва.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Читальна зала старший відділ
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 8549

До антології "Закарпатська поезія ХХ століття" увійшли вибрані твори поетів, що об'єднувалися навколо Товариства українських письменників та журналістів, створеного у 1930 р.; представників Празької школи української поезії; усіх спілчан від створення обласної організації Національної спілки письменників України (червень 1946 р.) по теперішній час.

Творчість закарпатських поетів невід'ємна від загальноукраїнського поетичного набутку і вносить свою частку у творення українського поетичного мистецтва.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха