Тіні над Латорицею Текст

За: Кашин, ВолодимирВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ Радянський письменник 1975Опис: 256 с. В опрТематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | Вбивство Розслідування ПригодиЖанр/форма: -- Роман ДетективЗведення: Сонячний ранок вставав над прикордонною закарпатською долиною. А вночі тут, у невеличкому містечку над Латорицею, було вчинено тяжкий злочин: убито Каталін Іллеш та її двох дочок. Хто міг це зробити? Починається складне розслідування. Підозра падає на брата Каталін Ернста Шефера, рецидивістів Клоуна і Довгого, колишнього ченця "брата Симеона"... Хто з них убивця? Хто злочинець? На допомогу місцевим працівникам карного розшуку з Києва приїздить бригада Міністерства внутрішніх справ на чолі з підполковником Ковалем - героєм попередніх пригодницьких романів Володимира Кашина.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Абонемент
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 9990

Сонячний ранок вставав над прикордонною закарпатською долиною. А вночі тут, у невеличкому містечку над Латорицею, було вчинено тяжкий злочин: убито Каталін Іллеш та її двох дочок.
Хто міг це зробити?
Починається складне розслідування. Підозра падає на брата Каталін Ернста Шефера, рецидивістів Клоуна і Довгого, колишнього ченця "брата Симеона"... Хто з них убивця? Хто злочинець? На допомогу місцевим працівникам карного розшуку з Києва приїздить бригада Міністерства внутрішніх справ на чолі з підполковником Ковалем - героєм попередніх пригодницьких романів Володимира Кашина.

Для широкого кола користувачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха