Пісні над Дунаєм. Народні пісні русинів (українців) Сербії Запис текстів і мелодій, упоряд., підгот. текстів, вступ. ст., приміт. та алф. покаж. І. В. Хланти; розшифрування мелодій В. В. Кобаля Текст

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Ужгород ТДВ "Патент" 2014Опис: 792 с. В опрISBN: 978-617-589-070-7Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання -- Закарпаття, Сербія | Сербія Русини Карпати ПісніЖанр/форма: -- Збірка народних пісеньЗведення: До збірника подано понад 900 текстів різних жанрів пісень із нотами, зафіксованих улітку 2007 року у селах Руський Керестур, Коцур, Вербас, Нове Орахово, Дюрдьов, Кула та в місті Новий Сад. У згаданих та ще деяких інших населених пунктах уже понад 260 років живуть переселенці з Закарпаття, яких нараховується нині понад 20 тисяч. Це чи не найдавніша діаспора руснаків-українців у світі. Вони співають майже забуті на своїй первісній батьківщині – Закарпатті пісні, які пройняті глибинним генетичним відлуння історії, звичаїв та обрядів, споконвічних традицій. Навіть у важких умовах постійної асиміляції їм вдалося все це зберегти.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Ужгородська публічна бібліотека
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Публічна бібліотека
Читальна зала
398.8(497.11) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 9529

До збірника подано понад 900 текстів різних жанрів пісень із нотами, зафіксованих улітку 2007 року у селах Руський Керестур, Коцур, Вербас, Нове Орахово, Дюрдьов, Кула та в місті Новий Сад. У згаданих та ще деяких інших населених пунктах уже понад 260 років живуть переселенці з Закарпаття, яких нараховується нині понад 20 тисяч. Це чи не найдавніша діаспора руснаків-українців у світі. Вони співають майже забуті на своїй первісній батьківщині – Закарпатті пісні, які пройняті глибинним генетичним відлуння історії, звичаїв та обрядів, споконвічних традицій. Навіть у важких умовах постійної асиміляції їм вдалося все це зберегти.

Для науковців, учителів, учнів, студентів, працівників культури

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха