Мереживо чудесних мрій Оповідання про серйозні і кумедні, повчальні і веселі пригоди дітей, звірят, рибок, пташенят і дерев. Вст. ст. Д.Кешелі, худ. оформлення О.Ладижець Текст

За: Драгун, ЮліяВид матеріалу: Текст Текст Публікація: Ужгород Карпати 2015Опис: 136 с. Іл. В опрISBN: 978-966-671-402-5Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | повчальні пригоди про звірятЖанр/форма: Дитяча література -- ОповіданняЗведення: Чергова збірка оповідань Юлії Драгун з поетичною назвою «Мереживо чудесних мрій» – про серйозні і кумедні, повчальні і веселі пригоди дітей, звірят, рибок, пташечок, квітів і дерев адресова найменшим читачам. Усі вісім із дев’яти попередніх книг талановитої закарпатської літераторки – поетеси, зокрема й поетеси-піснярки, прозаїка, драматурга, вчителя-екопедагога – теж адресована дітям. Хоча, як зазначає у вступному слові знаний український прозаїк Дмитро Кешеля, говорити «для дітей» – певна умовність. Бо оповідання, новели, етюди, образки, зібрані у «Мереживі…», з не меншою цікавістю й захопленням читатимуть і дорослі.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Читальна зала молодший відділ
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 1150

Чергова збірка оповідань Юлії Драгун з поетичною назвою «Мереживо чудесних мрій» – про серйозні і кумедні, повчальні і веселі пригоди дітей, звірят, рибок, пташечок, квітів і дерев адресова найменшим читачам. Усі вісім із дев’яти попередніх книг талановитої закарпатської літераторки – поетеси, зокрема й поетеси-піснярки, прозаїка, драматурга, вчителя-екопедагога – теж адресована дітям.
Хоча, як зазначає у вступному слові знаний український прозаїк Дмитро Кешеля, говорити «для дітей» – певна умовність. Бо оповідання, новели, етюди, образки, зібрані у «Мереживі…», з не меншою цікавістю й захопленням читатимуть і дорослі.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха