Щоденники Івана Чендея упоряд. М. Чендей-Трещак Текст

За: Чендей, ІванВид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: ; Кн.1 (1953-1973 рр.)Публікація: Ужгород РІК-У 2021Опис: 640 с. В опрISBN: 978-617-8046-06-4Тематика(и): Краєзнавча література -- Літературно-художнє видання | Літературне Закарпаття ЩоденникЖанр/форма: Літературознавство -- (1953-1973 рр.) -- ЗакарпаттяЗведення: "ЩОДЕННИКИ Iвана Чендея" становлять не тільки унікальну цiннiсть для розуміння письменника, який став однією з ключових постатей літературного процесу на Закарпатті у XX столітті, його думок і почуттів, секретів творчої кухні. Ці нотатники с фіксацією культурного і політичного життя краю у час з 1953-го по 1996 рік, показують життя Закарпаття у радянську добу, письменницький труд в умовах, коли все підлягало суворій цензурi. Тут маємо можливість побачити невідцензурований погляд спостережливого і вдумливого митця на те, що відбувалося довкола. Це унікальний документ тоталітарної доби, добутий на Боже світло вже в демократичнi часи, після смерті автора. Сотні імен, подій, фактів, про які мало відомо або й невідомо загалу постають на сторінках цього життевого літопису, веденого півстоліття. Літературне Закарпаття не знає більше подiбних прецедентів. Ця книжка має загальноукраїнське значення, буде цікавою для широкого кола читачів, особливо для тих, хто вмiє аналiзувати, вивчати минуле, досліджувати його через проникання в долю окремої людини небуденного таланту та iнтелекту, яким був Iван Чендей.
Список(и), у яких присутня ця одиниця: Бібліотека-філія № 1 для дітей
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Зображення обкладинки Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книги Книги Бібліотека-філія № 1 для дітей
Читальна зала старший відділ
821(477.87) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) Доступно 10755

"ЩОДЕННИКИ Iвана Чендея" становлять не тільки унікальну цiннiсть для розуміння письменника, який став однією з ключових постатей літературного процесу на Закарпатті у XX столітті, його думок і почуттів, секретів творчої кухні. Ці нотатники с фіксацією культурного і політичного життя краю у час з 1953-го по 1996 рік, показують життя Закарпаття у радянську добу, письменницький труд в умовах, коли все підлягало суворій цензурi. Тут маємо можливість побачити невідцензурований погляд спостережливого і вдумливого митця на те, що відбувалося довкола. Це унікальний документ тоталітарної доби, добутий на Боже світло вже в демократичнi часи, після смерті автора. Сотні імен, подій, фактів, про які мало відомо або й невідомо загалу постають на сторінках цього життевого літопису, веденого півстоліття.

Літературне Закарпаття не знає більше подiбних прецедентів. Ця книжка має загальноукраїнське значення, буде цікавою для широкого кола читачів, особливо для тих, хто вмiє аналiзувати, вивчати минуле, досліджувати його через проникання в долю окремої людини небуденного таланту та iнтелекту, яким був Iван Чендей.

Для широкого кола читачів

укр.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха